sacensības sports
Valsts robežsardzes koledžas personāla sporta sacensības ir izdevušās!

Šogad Valsts robežsardzes koledža atsāka personāla sporta dienas rīkošanas tradīciju, 19.janvārī organizējot pastāvīgā personāla amatpersonu un darbinieku sporta sacensības “Sagaidīsim kopā - sports vieno”.

Sporta sacensības sākās no dalībnieku sadales komandās izlozes veidā, izveidojot četras komandas – Sarkanā, Zaļā, Zilā un Dzeltenā. Komandām bija iespēja izmēģināt spēkus četrās dažādās aktivitātēs: “Tautas bumbā”, neparastajā “Dvieļu volejbolā”, “Mīnusu strītbolā”, kur noskaidroti trāpīgākie un visaizrautīgākajā sacensību aktivitātē “Jautrajā stafetē”, kas pierāda komandas saliedētību.

Sarkanajai komandai labi veicās gan “Dvieļu volejbolā”, gan “Mīnusu strītbolā”, gan “Jautrajā stafetē”, izcīnot uzvaras minētajos sporta veidos, kopvērtējumā komanda ierindojās godalgotajā 1.vietā. Rezultātu kopvērtējumā 2.vietu ieguva Dzeltenā komanda, 3.vietu – Zilā un 4.vietu – Zaļā. 

Dalībnieki startēja arī individuāli – sacentās šautriņu mešanā, bet tie, kas nevarēja sportot, atbalstīja kolēģus un spēlēja galda spēlēs vai peldēja baseinā.

Šautriņu mešanas sacensībās vīriešu grupā ar labāko rezultātu 83 punkti uzvarēja Arnolds Kalnačs, 2.vietu ieguva Sergejs Gailums (82 punkti)  un 3.vietu – Māris Jefremovs (81 punkts). Sieviešu grupā triumfēja Linda Bumbiša (79 punkti), 2.vietā ierindojās Dace Lomanovska (68 punkti) un 3.vietā – Ginta Strauta (65 punkti).

Sportiskā, pozitīvā un jautrā gaisotnē noslēdzās Valsts robežsardzes koledžas personāla sporta diena. Uzvaras kauss un diplomi bija patīkams papildinājums labi pavadītam laikam.

Valsts robežsardzes koledžas direktors pulkvedis Mariks Petrušins apsveica dalībniekus un uzvarētājus, akcentējot, ka personāla sporta diena ir ne tikai lieliska iespēja kolēģiem atpūsties kopā, bet arī pozitīvās enerģijas iegūšana un savstarpējās komunikācijas veidošana, kad darbinieki kļūst par vienlīdzīgiem komandas biedriem un iepazīst labāk viens otru. “Turpināsim atsākto tradīciju un rīkosim personāla sporta dienu ik gadu, kas pulcēs arvien lielāku dalībnieku skaitu!” M.Petrušins noslēdza sacensības.

Teksta autore: D.Deņisova, VRK

Foto: D.Zariņa, D.Lomanovska, VRK

Diāna Deņisova

vadītāja palīgs
diana.denisova [at] rs.gov.lv

Dace Lomanovska

vecākais speciālists
dace.lomanovska [at] rs.gov.lv

Dace Zariņa

vecākais speciālists
dace.zarina [at] rs.gov.lv