ekskursija Karjeras nedēļa
Skolēni no Latvijas skolām viesojas VRK Karjeras nedēļas ietvaros no 16. līdz 20. oktobrim

Karjeras nedēļas ietvaros no 16. līdz 20. oktobrim Valsts robežsardzes koledžā viesojās vairāk nekā 200 skolēni no Latvijas skolām.

Ekskursiju laikā skolēni tika iepazīstināti ar Valsts robežsardzes koledžu, mācību procesu un infrastruktūru, kā arī tika apmeklēts Valsts robežsardzes muzejs un sniegts ieskats robežsardzes vēsturē. Skolēni apskatīja militāro ekipējumu, transportlīdzekļus, robežsardzes tehniskos un speciālos līdzekļus, kā arī praktizējās ierindas paņēmienu izpildē un vēroja kinologu un dienesta suņu paraugdemonstrējumus.

Ievadnodarbības “Gribi kļūt par robežsargu!” laikā tika sniegta informācija par mācību iespējām Valsts robežsardzes koledžā un karjeras veidošanu Valsts robežsardzē.

Karjeras nedēļa visā Latvijā notika jau 11. reizi. Šī gada tematika bija “Tavs prasmju portfelis”, aktualizējot dažādu prasmju nozīmi personīgajā un profesionālajā attīstībā. Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, ko Valsts izglītības attīstības aģentūra organizē sadarbībā ar Latvijas pilsētu un novadu pašvaldību izglītības pārvaldēm un izglītības iestādēm. Tajā jauniešiem ir iespēja iepazīt arvien jaunas ar karjeras izglītību saistītas tēmas.

Informāciju sagatavoja:

Diāna Deņisova

vadītāja palīgs
diana.denisova [at] rs.gov.lv

Foto: