robežsardze sports
Valsts robežsardzes dibināšanas 105.gadadiena tiek atzīmēta ar  sportisku aktivitāti “Mana Latvija, mana Robežsardze”

Šogad Valsts robežsardze atzīmē savu 105.dibināšanas gadadienu. Par godu šim nozīmīgajam notikumam tiek organizēta sportiskā aktivitāte “Mana Latvija, mana Robežsardze”. Aktivitātes mērķis ir popularizēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, iesaistot Latvijas iedzīvotājus sportiskā brīvā laika pavadīšanā, kā arī paaugstināt sabiedrības interesi par Latvijas novadiem, pilsētām un Valsts robežsardzi.

Piedalīties aktivitātē var jebkurš Latvijas pilngadīgs iedzīvotājs, individuāli vai komandā no 2024.gada 1.jūnija līdz 1. oktobrim.

Dalībniekiem jāveic pašu izplānots maršruts, izskrienot, noejot vai iznūjojot jebkuru Latvijas vai Robežsardzes simboliku, piemēram, Latvijas, novada, pilsētas kontūru vai nosaukumu. Dalībnieku izdoma un radošums nav ierobežoti. Rezultāti jāfiksē jebkurā mobilajā sporta aplikācijā.

Uzvarētājus noteiks žūrija un rezultāti tiks paziņoti līdz 2024.gada 1.novembrim Valsts robežsardzes un Valsts robežsardzes koledžas tīmekļvietnēs. Uzvarētāji tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām.

Aicinām visus Latvijas iedzīvotājus piedalīties sportiskajā aktivitātē “Mana Latvija, mana Robežsardze” un svinēt Valsts robežsardzes 105.gadadienu aktīvi un radoši! Plašāka informācija un sacensību nolikums pieejams Valsts robežsardzes un Valsts robežsardzes koledžas tīmekļvietnēs www.rs.gov.lv un www.vrk.rs.gov.lv.

Informāciju sagatavoja:

Diāna Deņisova

nodaļas vadītājs
diana.denisova [at] rs.gov.lv