galda teniss sacensības sports
Valsts robežsardzes 2024.gada čempionāts iesākas ar sacensībām galda tenisā

Valsts robežsardzes 2024.gada čempionāts iesākas ar sacensībām galda tenisā, kas notika 9.februārī Valsts robežsardzes koledžas sporta zālē.

Valsts robežsardzes 2024.gada čempionāta ietvaros paredzētas sacensības 10 sporta veidos, kuras norisināsies visa gada garumā. Čempionātā piedalīsies Valsts robežsardzes amatpersonas un darbinieki no teritoriālajām pārvaldēm, respektīvi, Ventspils, Viļakas, Ludzas, Daugavpils un Rīgas, kā arī Aviācijas un speciālo operāciju pārvaldes un Valsts robežsardzes koledžas personāls.

Galda tenisa sacensības sieviešu un vīriešu – veterānu (41 gads un vecāki)  grupā notika pēc apļa izspēles sistēmas, bet vīriešu grupas dalībnieki tika sadalīti četrās apakšgrupās pēc iepriekšējo gadu reitingiem un arī izspēlēja katrs ar katru. Pa visām trim grupām kopumā sacensībās startēja 36 galda tenisisti.

Sieviešu grupā uzvaru izcīnīja Lelde Stūre (VRS Viļakas pārvalde), kura apspēlēja kolēģi no VRS Viļakas pārvaldes Tatjanu Silineviču, bet trešo vietu izcīnīja Ilona Pīrāga (VRS Ludzas pārvalde).

Vīriešu – veterānu grupā labākais bija Sergejs Nazarovs no Valsts robežsardzes koledžas, kurš uzvarēja Arvīdu Čodaru no VRS Ludzas pārvaldes, trešajā vietā ierindojās VRS Viļakas pārvaldes galda tenisists Oskars Stačs.

Vīriešu grupā uzvarēja Vjačeslavs Gedroics (VRS Daugavpils pārvalde), otrais - Andrejs Aleksejevs (VRS Viļakas pārvalde) un trešais - Ričards Drabovičs (Valsts robežsardzes koledža).

Komandu vērtējumā sacensībās uzvarēja VRS Viļakas pārvaldes komanda, otrajā vietā ierindojās Valsts robežsardzes koledžas komanda un trešajā - VRS Daugavpils pārvaldes komanda.

Valsts robežsardzes 2024.gada čempionāta galvenie mērķi ir nodrošināt personāla vispārējo un speciālo profesionālo fizisko sagatavotību un noskaidrot spēcīgākās komandas un labākos sportistus, lai veidotu Valsts robežsardzes komandas un atlasītu dalībniekus stariem valsts un cita mēroga sacensībās.