sports iekšlietu ministrija
Valsts robežsardze ieguva godalgoto 3.vietu  Iekšlietu ministrijas 2023.gada čempionāta kopvērtējumā

2023.gadā, Valsts robežsardzes komandas startējot Iekšlietu ministrijas čempionāta sacensībās, ieguva vairākas godalgotas vietas: galda tenisā - 1.vietu, volejbolā - 2.vietu, vieglatlētikas krosā - 3.vietu un futbolā telpās – 3.vietu. Līdz ar to Iekšlietu ministrijas 2023.gada čempionāta kopvērtējumā Valsts robežsardze ieguva godalgoto 3.vietu.

Čempionātā 1.vietu ieguva Valsts ugunsdzēsībās un glābšanas dienests un 2.vietu -  Valsts policija.

12.janvārī, Iekšlietu ministrijā notika Iekšlietu nozares pārstāvju ikgadējā sanāksme sporta jautājumos, kurā tika apbalvoti Iekšlietu ministrijas čempionāta kopvērtējuma laureāti, kā arī apspriestas 2024.gada sporta sezonas aktualitātes. Sanāksmi atklāja Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktore Irēna Misus. Laureātus sveica arī Iekšlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Igors Rajevs.

Par atbalsta sniegšanu sacensību organizēšanā un norisē Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs izteica pateicību Valsts robežsardzes koledžas direktoram pulkvedim Marikam Petrušinam un Valsts robežsardzes koledžas Militārās un fiziskās sagatavošanas katedras vecākajai speciālistei Valentīnai Zipkai.

Informāciju sagatavoja: D.Deņisova, VRK un Iekšlietu ministrijas Komunikācijas nodaļa
Foto: Iekšlietu ministrijas Komunikācijas nodaļa

Diāna Deņisova

vadītāja palīgs
diana.denisova [at] rs.gov.lv