robežsardze dzejas konkurss
Par godu Valsts robežsardzes 105.gadadienai tiek organizēts dzejas konkurss “Valsts robežsardzei – 105”

Par godu Valsts robežsardzes 105.gadadienai tiek organizēts dzejas konkurss “Valsts robežsardzei - 105”.

Aicinām visus dzejas mīļotājus pieminēt svarīgos notikumus, kas veidojuši robežsardzi, un godināt tās dibinātājus, rakstot par robežsardzes vērtībām, robežsargu ikdienas darbu un izaicinājumiem dzejas formā.

Dzejas konkurss notiks no 2024.gada 1.jūnija līdz 1.septembrim. Piedalīties aicinātas visas pilngadīgās personas. Iesniegto darbu skaits nav ierobežots. Dzejas darbi jāiesniedz elektroniskā formātā, nosūtot uz e-pasta adresi: vrk@rs.gov.lv ar norādi “Dzejas konkurss”.

Konkursā tiks noteikti trīs labākie darbi. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 2024.gada 30.oktobrim, publicējot informāciju mūsu tīmekļvietnēs, kā arī nosūtot informāciju personīgi uz konkursa dalībnieku e-pasta adresēm.

Plašāku informāciju un konkursa nolikumu var atrast Valsts robežsardzes un Valsts robežsardzes koledžas tīmekļvietnēs: www.rs.gov.lv un www.vrk.rs.gov.lv.

Valsts robežsardze aicina pieminēt notikumus, kas ietekmējuši robežsardzes izveidi, un godināt tās dibinātājus, atspoguļojot robežsardzes vērtības, robežsargu ikdienas darbu un izaicinājumus dzejas formā.

Informāciju sagatavoja:

Diāna Deņisova

nodaļas vadītājs
diana.denisova [at] rs.gov.lv