vizīte
Norvēģijas vēstniecības delegācija darba vizītē apmeklē  Valsts robežsardzes koledžu

15.novembrī Valsts robežsardzes teritoriālo pārvalžu darba vizītes ietvaros Norvēģijas vēstniecības delegācija apmeklēja Valsts robežsardzes koledžu.

Darba vizītes laikā Norvēģijas Karalistes vēstniece ar delegāciju iepazinās ar Valsts robežsardzes koledžas darbību, ka arī pārrunāja būtiskākās aktualitātes un attīstības plānus. Delegācija atzinīgi novērtēja Valsts robežsardzes koledžas materiāltehnisko nodrošinājumu, respektīvi, tehniskās iekārtas un aprīkojumu. Apmeklējot Kinoloģijas centru, delegācija iepazinās ar centra darbību, gūstot plašāku ieskatu dienesta specifikā.

Ņemot vērā Valsts robežsardzes koledžas plašo pieredzi un līdzdalību Eiropas Savienības finanšu instrumentu, ārvalstu un starptautisko institūciju finanšu palīdzības programmu ietvaros īstenotajos projektos, daba vizītes laikā uzmanība tika pievērsta arī iespējamo sadarbības jomu apzināšanai. Līdz šim sadarbība ar Norvēģijas tiesībsargājošo struktūrvienību izglītības iestādēm netika īstenota, taču  vēstniece pozitīvi atsaucās uz iniciatīvu realizēt sadarbības pasākumus Eiropas Ekonomiskās zonas un Norvēģijas grantu finansiāla atbalsta ietvaros, īstenojot jomas ekspertu, pasniedzēju, kinologu instruktoru vizītes un kopīgu lekciju docēšanu.

Informāciju sagatavoja:

Diāna Deņisova

vadītāja palīgs
diana.denisova [at] rs.gov.lv

Foto: A.Vītols, VRS