sacensības
Norisinājās kadetu sacensības “Ziemassvētku kauss 2023”

22.decembrī Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra mācību poligonā “Janopole” norisinājās kadetu sacensības “Ziemassvētku kauss 2023”.

Sacensības atklāja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, akcentējot komandas gara svarīgumu, kas palīdz ne tikai uzvarēt sacensībās, bet arī gūt panākumus dienestā.

Sacensību mērķis ir attīstīt un popularizēt militāri lietišķās aktivitātes Valsts robežsardzes koledžas kadetu vidū, pilnveidot to fizisko, garīgo un profesionālo sagatavotību, kā arī attīstīt komandas garu un vienotības sajūtu.

Sacensību dalībnieki veica atraktīvu pārgājienu gar poligona mācību robežu, izpildot jautrus un interesantus uzdevumus: ripināja riepu, piedalījās izklaidējoša rakstura komandu orientēšanās, veica dažādas sporta aktivitātes, pārbaudīja robežsardzes vēstures zināšanas, kā arī izpildīja šaušanas vingrinājumu.

Sacensību laikā valdīja jautrība, komandu gars, spraiga cīņa un prieks par padarīto. Kadeti izbaudīja kopā būšanu un sacensību norisi.

Sacensībās godalgoto 1.vietu ieguva Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās izglītības dienesta 21.mācību grupa, 2.vietu - 11.mācību grupa un 3.vietu - 13.mācību grupa. Savukārt, tiesnešu simpātiju balvu par noturību un kaujas garu ieguva 12.mācību grupa.

Sacensības noslēdzās ar svinīgu apbalvošanu – godalgoto vietu ieguvēji saņēma saldo kliņģeri no iekšlietu ministra, torti no Valsts robežsardzes koledžas direktora un citas saldas dāvanas.

Informāciju sagatavoja:

Diāna Deņisova

vadītāja palīgs
diana.denisova [at] rs.gov.lv

Foto:

Silvija Rapša

vecākais speciālists
silvija.rapsa [at] rs.gov.lv