robežsardze plakātu konkurss
Izsludinām plakātu konkursu “Mūsu drošība robežsardzes rokās” Nr.1
Izsludinām plakātu konkursu “Mūsu drošība robežsardzes rokās” Nr.2

Izsludinām plakātu konkursu “Mūsu drošība robežsardzes rokās”, kas norisināsies no 2024.gada 1.jūnija līdz 4.oktobrim.

Šis konkurss tiek organizēts par godu Valsts robežsardzes 105.gadadienai, un tā mērķis ir veicināt Valsts robežsardzes atpazīstamību, stiprināt valstiskuma apziņu, atspoguļot robežsardzes nozīmi valsts un Eiropas drošības kontekstā, popularizēt robežsarga profesiju un rosināt jauniešu izpratni par robežsardzes dienestu.

Konkursa dalībniekiem tiek piedāvāts radīt mākslinieciskus plakātus, kas raksturo Valsts robežsardzes darbību. Labākie darbi tiks izstādīti ceļojošajā izstādē. Konkursa dalībnieki var gūt iedvesmu no Valsts robežsardzes simbolikas, tradīcijām, vēstures, dienesta jomām, tostarp jūras, sauszemes un gaisa robežu uzraudzības, imigrācijas kontroles, aviācijas, kinoloģijas jomas un starptautiskās sadarbības. Tāpat dalībnieki var izmantot Latvijas valsts robežas ainavas un pozitīvo robežsarga tēlu, kā arī teicienus “Robežsargs – Latvijas vizītkarte” un “Robežsargs – Latvijas valsts robežas neaizskaramības sargātājs”.

Konkursā aicināti piedalīties augstskolu dizaina studiju programmu studenti un mākslas vidusskolu audzēkņi no 16 gadu vecuma. Konkursa darbi jāiesniedz elektroniskā formātā uz e-pasta adresi: vrk@rs.gov.lv ar norādi “Plakātu konkurss”.

Trīs labāko plakātu autori tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 2024.gada 18.oktobrim Valsts robežsardzes un Valsts robežsardzes koledžas tīmekļvietnēs, kā arī nosūtot informāciju personīgi uz konkursa dalībnieku e-pasta adresēm.

Plašāka informācija un sacensību nolikums pieejams Valsts robežsardzes un Valsts robežsardzes koledžas tīmekļvietnēs www.rs.gov.lv un www.vrk.rs.gov.lv.

Visi interesenti tiek aicināti piedalīties un izteikt savu radošumu, godinot Valsts robežsardzi!

Informāciju sagatavoja:

Diāna Deņisova

nodaļas vadītājs
diana.denisova [at] rs.gov.lv