sacensības sports
Iekšlietu ministrijas 2024.gada čempionāts atklāts ar Valsts robežsardzes komandas uzvaru Nr.1

23.februārī Iekšlietu ministrijas 2024.gada čempionāts atklāts ar Valsts robežsardzes komandas uzvaru sacensībās galda tenisā. 2.vietu izcīnīja Valsts policijas komanda un 3.vietā ierindojās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes komanda.

Sacensībās Valsts policijas koledžas sporta kompleksā pulcējās sešas komandas, kuru sastāvos tika iekļauti labāki Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu galda tenisa spēlētāji, kopā 38 dalībnieki.

Individuāli vīriešu grupā 1.vietu ieguva Vjačeslavs Gedroics (VRS Daugavpils pārvalde) un 3.vietu - Andrejs Aleksejevs (VRS Viļakas pārvalde). Vīriešu – veterānu grupā 1.vietu izcīnīja Sergejs Nazarovs (Valsts robežsardzes koledža). Savukārt sieviešu grupā 2.vietu ieguva Lelde Stūre (VRS Viļakas pārvalde).

Ik gadu Iekšlietu ministrijas čempionāts tiek rīkots ar mērķi nodrošināt Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu nodarbināto vispārējo un speciālo fizisko sagatavotību, treniņu un sacensību iespējas. 2024.gada čempionātā ir iekļauti seši sporta veidi: galda teniss, volejbols, basketbols, peldēšana, vieglatlētikas kross un futbols (telpās).

Nākamās čempionāta sacensības volejbolā tiks rīkotas 22.martā, kurās startēs arī Valsts robežsardzes volejbola izlase.