robežsardze stadions
Atklāts Valsts robežsardzes koledžas atjaunotais stadions Nr.1

21. jūnijā tika svinīgi atklāts Valsts robežsardzes koledžas atjaunotais Profesionālās un taktiskās apmācības centra stadions. Atklāšanas svētki tika atzīmēti ar Iekšlietu ministrijas 2024. gada atklātā čempionāta futbola sacensībām.

Profesionālās un taktiskās apmācības centra stadiona atklāšanā dalību ņēma Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs, Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktore Irēna Misus, Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra sporta nodaļas vadītājs Ainars Cīrulis un Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts. Valsts robežsardzes koledžas direktors pulkvedis Mariks Petrušins savā uzrunā atzīmēja, ka renovācijas darbi noritēja ne bez aizķeršanām, tomēr vēlamais rezultāts tika sasniegts un Valsts robežsardzes koledžas atjaunotais stadions ir veiksmīgi renovēts un gatavs uzņemt sportistus no visām Valsts robežsardzes teritoriālajām pārvaldēm un pārējiem Iekšlietu ministrijas dienestiem.

Stadionā tika veikta vienkāršotā atjaunošana, proti skrejceļu un futbola laukuma seguma atjaunošana, šķēršļu joslas ierīkošana, tribīņu remonts un projektoru nomaiņa, kas būtiski uzlabos sportisko aktivitāšu dalībnieku labsajūtu un sasniedzamos sacensību rezultātus.

Atzīmējot atjaunotā stadiona atklāšanu, norisinājās Iekšlietu ministrijas 2024. gada atklātā čempionāta futbola sacensības, kurās dalību ņēma Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes, Iekšlietu ministrijas iestāžu komandas un apvienotā Pašvaldības policijas darbinieku komanda (Rīgas pašvaldības policija). Katra komanda sastāvēja no 12 dalībniekiem.

Sīvā cīņā tika noteiktas uzvarētāju komandas.

Godalgoto 1. vietu ieguva – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda;

2. vietu – Valsts robežsardzes komanda;

3. vietu – Valsts policijas / Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes komanda.

Divas komandas - Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde un Valsts policijas koledža, ieguva vienādu punktu skaitu un ierindojās 4. vietā.

Stadiona  uzlabošana tika veikta projekta ENI–LLB–2–269 “Robežapsardzības iestāžu kapacitātes stiprināšana pārrobežu kontrabandas un nelegālās imigrācijas apkarošanas jomā, attīstot kinoloģijas dienestus” ietvaros.

Foto: VRK

Informāciju sagatavoja:

Laura Puriņa

sabiedrisko attiecību speciāliste
laura.purina [at] rs.gov.lv